نتایج جستجو برای عبارت :

شخصیت های مسیحیت تبشیری – صهیونیستی / اسقف پاتریک رابرتسون

دعوائی که در تاریخ حقوق و قضاوت جهان مدت زیادی به طول انجامیده است به موجب ادعای سرپرست صومعه دورهام انگلیسی به وجود آمد که می گفت باید به هنگام تعطیلات اسقف ها اداره اموال اسقف نشین ها بر عهده او باشد . این دعوا در سال 1283 طرح شد و تا سال 1939 به طول انجامید .
"شما یک مردک را نگاه می‌کنید و من یک مرد بزرگ را؛ هر یک از ما می‌تواند استفاده کند"
جمله‌ای که خواندید باعث شد یک روحانی معمولی و پایین رده، با گفتنش به درجه یک اسقف برسد!
در اوایل کتاب بینوانیان حکیم هوگو در قسمتی که مربوط به مسیو میری‌یل در کتاب اول آمده بود جریان را به صورت کامل شرح می‌دهد، آنان که بینوایان خوانده‌اند می‌فهمند کجا را می‌گویم.
در ابتدای وقتی این جریان را خواندم، با خودم گفتم چقدر مملکت‌شون بی‌حساب و بی‌کتاب که همین‌ط
اندرو رابرتسون بازیکن فوتبال اهل اسکاتلند است که هم‌اکنون در باشگاه فوتبال لیورپول بازی می‌کند.
سال 2017 سال خوبی برای طرفداران هال سیتی نبود.این تیم یورکشایری مجوز ماندن در بالاترین سطح فوتبال انگلستان را نتوانست کسب کند و به دسته پایین تر سقوط کرد اتفاقی که چندان برای طرفداران هال سیتی غیر عادی نبود ان ها به حضور سینوسی در رقابت های پریمرلیگ و چمپیونشیپ عادت کرده بودند.اما سقوط هال سیتی برای طرفداران لیورپول هدیه ای شگفت انگیز داشت.ا
برای درک و اثبات ماهیت صهیونیستی مسیحیت تبشیری به سراغ اندیشمندان و
افراد تأثیرگذار براین فرقه رفتیم و فعالیتهای آنان را به اختصار بیان می کنیم و قضاوت
را بر عهده مخاطب می گذاریم که چگونه با این شیوه فعالیت، می توان ماهیت صهیونیستی
آنان را نادیده گرفت.
ادامه مطلب
مسیح کیست وچیست!!

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- دریک کانال مسیحی که من درلحاظ اخر ان رسیدم-بحث های جالبی یک جوان ایرانی که معلوم میشود که مسیحی شده است بایک ایرانی دیگر که به سئوالات ایشانپاسخ میداد وسئوال اینبوده است- حضرت مسیح علیه السلام- کیست وچیست- ایشان فرمودند جنگ شدیدی بین اسقفهابوده است بخصوص بین اسقف های روم وقسطنطنیه واسقف ها اهم درتضاد بودند ونزاع سختی بین انها بوده است - اصل نزاع براین است هم مسیح خدا است وهم انسان
آیه مباهله
(فمن حاجک فیه من بعد ما جائک من العلم فقل تعالوا ندع ابنائنا و ابنائکم و نسائنا و نسائکم و انفسنا و انفسکم ثم‏ نبتهل فنجعل لعنه الله على الکاذبین)(آل عمران: 61). «هرکس با تو پس از آن که آگاه شدى، به مجادله برخیزد ، بگو بیایید تا بخوانیم فرزندان خود و فرزندان شما را، زنان خود و زنان شما را، و جان هاى خود و جانهاى شما را و لعنت‏ خدا بر گروه‏ دروغگو بفرستیم‏» . 

مفسران مى‏ نویسند: پیامبر اسلام(ص) به موازات مکاتبه با سران‏ دول جهان، و م
دانلود دوبله فارسی فیلم The Hunchback 1997
در پاریس قرون وسطی،بچه ای سرراهی به نام "کازیمودو" تحت سرپرستی معاون اسقف کلیسای جامع نوتردام بزرگ می شود.او گوژپست،لنگ و دچار افتادگی چشم است و در سایه ناقوس زنی کلیسای بزرگ زندگی می کند و...نام پارسی فیلم : گوژپشت نتردام
انجمن بین المللی ترنم صلح، برای فعالیت در راستای چشم اندازهای خود، و برای به اشتراک گذاشتن محتوای آموزشی-تبلیغی، اقدام به معرفی کتاب های مرتبط با اسلام و درج لینک دانلود آن‌ها نموده است.

نام کتاب: محمد (ص) در تورات و انجیلنام نویسنده: اسقف داود بنیامیننام مترجم: فضل الله نیک آیین
Muhammad in the Bible
by David Benjamin Keldani
اسقف سابق، داود بنیامین در تألیف گرانقدر خویش بیان میکند که نظراتش حاصل از بررسی و تحقیق در کتب مقدس عبرانی است و هیچ‌ مطلبی را از دیگر
خورخه ماریو برگوگلیو در مارس 2013 به عنوان پاپ فرانسیس به عنوان 266 پاپ کلیسای کاتولیک روم انتخاب شد. او اولین پاپ از قاره آمریکا است.پاپ فرانسیس کیست؟خورخه ماریو برگوگلیو در تاریخ 13 مارس 2013 هنگامی که به عنوان 266 امین پاپ کلیسای کاتولیک روم نامگذاری شد ، پاپ فرانسیس شد. برگوگلیو ، اولین پاپ از قاره آمریکا ، عنوان پاپ خود را پس از سنت فرانسیس آسسی ایتالیا گرفت. قبل از انتخاب وی به عنوان پاپ ، برگوگلیو از سال 1998 تا 2013 به عنوان اسقف اعظم بوئنوس آیرس
این فیلم یکی از فیلمهای هالیودی با ژانر آخرالزمانی و ترسناک می باشد که بیان فیلم در واقع در صدد ادعای این موضوع است که یکی از ده نشانه ظهور حضرت عیسی ع در یکی از مناطق آمریکا در شرف اتفاق افتادن می باشد و نقش اول فیلم کسی است که ایمان خود را از دست داده است و با وقوع این اتفاقات مجددا در ارتباط با یک اسقف کلیسا برای کشف این موضوع به آن منطقه اعرام می شود .پیشنهاد میکنم این فیلم را حتما مشاهده فرمایید .
باسمه تعالیچلچراغمباهلهقصیده ۷می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردماندین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت بی گمان
اسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آنمی کنند اسرا بر دین خود و عیسی مسیحاو بود فرزند حق، او در زمین و آسمانحضرت عیسی بود فرزند حق نی آدمیلیک قرآن حرف دیگر دارد و شرح و بیانحضرت آدم بود مخلوق حق همچون مسیحاو ندارد مادر و هم باب اندر کهکشانگر بود حرف شما صا
قلعهٔ دورام (Durham Castle) دژی است متعلق بوسیله عهد نورمان ها که در شهر دورامِ انگلستان، کنار بلندای تپه ای اعلی از رود ور و جنب کلیسای جامع دورام بنا شده است. این بنا از سال ۱۸۴۰ تاکنون به طور تمام درون اختیار دانشکده دانشگاه دورام قرار داشته و دیدار عمومی از آن، به سبب آنکه خالی نبوده و متجاوز از ۱۰۰ دانشجو در آن ساکن هستند تنها از قاعده عزا های خاص امکان پذیر است. کتاب ایجاد بنا قلعهٔ دورام در سدهٔ یازدهم میلادی در شمال انگلستان ساخته شد. دلیل گ
قلعهٔ دورام (Durham Castle) دژی است متعلق به دوران نورمان ها که در دهات دورامِ انگلستان، پهلو بلندای تل ای بالاتر از جوی ور و پلید کلیسای جامع دورام بنا شده است. این بنا از سال ۱۸۴۰ تاکنون بوسیله طور کامل در اختیار کالج دانشگاه دورام فراغت داشته و دیدار عمومی از آن، بوسیله سبب آنکه خالی نبوده و بسیار از ۱۰۰ دانشجو در آن ساکن هستند تنها از طریق گشت های اختصاص امکان پذیر است. تاریخچه خلق کردن بنا قلعهٔ دورام در سدهٔ یازدهم میلادی درون شمال انگلستان
فیلم داستان ازدواج که با انر خانوادگی و اجتماعی ساخته شده در 2019 بهترین جایزه ها را در اسکار و گلدن کلوپ از آن خود کرد فیلم در واقع نوع زندگی آخرالزمانی جامعه آمریکا را در غالب طنز و کاملا بی هدف نشان میدهد که کار و پیشرفت فردی بر هر چیزی ارجحیت دارد حتی خانواده ،همسر و فرزند که البته این مشمول همه جوامع جهانی میشود ولی خصوصا جامعه غرب شدت بیشتری داشته با این حال این یک فیلم کمدی-درام آمریکایی در سال 2019 است که توسط Noah Baumbach ساخته و
کارگردانی و ت

چلچراغمباهلهقصیده ۷
می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردمان
دین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت ، بی گمان
اسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آن
می کنند اسرار بر آئین عیسای مسیحبعد حق عیسی بود فرزند او در آسمان
پیروان حضرت عیسی دروغی گفته اندحق پدید آورده او را همچو انسان ناگهان 
گاه می گردیم خلق بی مادر و هم بی پدردر غلط باشند مردم در خصوص گفتمان
گاه باشد خلق ما ت

باسمه تعالیچلچراغمباهلهقصیده ۷می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردماندین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت ، بی گماناسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آنمی کنند اسرار بر آئین عیسای مسیحبعد حق عیسی بود فرزند او در آسمانپیروان حضرت عیسی دروغی گفته اندحق پدید آورده او را همچو انسان ناگهانگاه می گردیم خلق بی مادر و هم بی پدردر غلط باشند مردم در خصوص گفتمانگاه باشد خ

باسمه تعالیچلچراغمباهلهقصیده ۷
می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردمان
دین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت ، بی گمان
اسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آن
می کنند اسرار بر آئین عیسای مسیحبعد حق عیسی بود فرزند او در آسمان
پیروان حضرت عیسی دروغی گفته اندحق پدید آورده او را همچو انسان ناگهان 
گاه می گردیم خلق بی مادر و هم بی پدردر غلط باشند مردم در خصوص گفتمان
گاه ب
در روز اشتباه پرتعداد مدافعان لیورپولی، آن ها حتی خوش شانس هم بودند که تنها سه بار دروازه شان باز شد.

به گزارش "ورزش سه"، در همان ده دقیقه ابتدایی حرکات فوق العاده دلوفئو از سمت چپ، نشان داد که لیورپول کار آسانی را در مقابل واتفورد ندارد اما پس از برخورد فن دایک با وینگر سابق بارسلونا که منجر به مصدومیت و تعویض این بازیکن شد، بسیاری تصور کردند که خطری از جانب واتفورد خط دفاعی لیورپول را تهدید نمی‌کند اما تازه بعد از این تعویض بود که موتور ش
مهدی کمپانی زارع می‌نویسد:
«سال نهم هجری را می‌توان سال تثبیت اسلام در عربستان دانست. بسیاری از اقوام و ادیان که می‌دیدند اسلام قدرت روزافزونی می‌یابد، به دلایل مختلف نزد رسول خدا می‌آمدند و به اسلام می‌گرویدند و یا با ایشان پیمان‌نامه‌هایی را به امضا می‌رساندند. به حدی آمدوشد جماعات علاقه‌مند به مسلمانی و یا ارتباط با اسلام زیاد شد که این سال را ”عام‌الوفود“ نامیدند. از جمله گروه‌هایی که در این سال به مدینه آمدند جماعتی از بزرگان
اما در سال ۱۲۳۸ میلادی (۶۳۶ هجری) مغولان به فرماندهی درخشان سوبوتای ، این جنگاور پیر ، برای بار دوم ناغافل به باختر تاختند . روسیه نخستین ضربه را خورد . مسکو که در آنزمان شهر کم اهمیتی بود در همان سال سقوط کرد ، دو سال بعد منگو و باتو ، نوه‌های چنگیزخان ، کیف بزرگ را تصرف و غارت کردند . در اوایل بهار سال بعد ، اردوی زرین با استفاده از تاکتیک‌هایی که برای باختر ناآشنا بود از گذرگاه‌های کارشات عبور کرد . لهستانی‌ها و شوالیه‌های تیوتون که به کمک
من معلم هستم و تنهایی زندگی میکنم. چند سال پیش درآمد بالایی داشتم، میتونستم خونه و ماشین و همه چیز بخرم. واقعا میتونستم این کار رو انجام بدم. نمیخوام بگم اشتباه کردم چون اون موقع بهترین تصمیمات رو گرفتم و یک سری دلایل داشتم که چرا نخریدم که برخی به ازدواج مربوط بودن و برخی هم ربطی به ازدواج نداشتن.
الان هم میتونم به راحتی درآمد خودم رو افزایش بدم در همین چند روز پیش فقط تصمیم گرفتم که درآمدم رو افزایش بدم با چند تا کلاس خصوصی به راحتی چند میلی
نام کتاب: #بینوایان | نویسنده: #ویکتور_هوگو | مترجم: #گیورگیس_آقاسی | #انتشارات_پیروز | ۳۳۶ صفحه | سال چاپ: ۱۳۴۲.یادداشت من:بینوایان، که بهش انجیل۲ هم می گن با محاکمه ی ژان والژان شروع می شه که به خاطر دزدیدن نان به زندان میفته. از خوبی های کتاب که اون رو از بقیه آثار متمایز می کنه چندبعدی بودن هست، هم از مذهب می گه هم از اخلاق، هم از سیاست می گه هم از تاریخ، هم داستانه هم واقعیت، هم عشق و هم طراحی و معماری. غیر از ژان والژان که شخصیت اصلی کتاب هستش، ژ
در مراسم تودیع پدر پابلو ، کشیشی که ۳۰ سال در کلیسای شهر کوچکی خدمت کرده و بازنشسته شده بود، از یکی‌ از سیاستمداران اهل محل برای سخنرانی دعوت شده بود. در روز موعود، مهمان سیاستمدار تاخیر داشت و بنابراین کشیش تصمیم گرفت کمی‌ برای مستمعین صحبت کند. پشت میکروفن قرار گرفته و گفت: ۳۰ سال قبل وارد این شهر شدم. راستش را بخواهید، اولین کسی‌ که برای اعتراف وارد کلیسا شد، مرا به وحشت انداخت. به دزدی هایش، باج گیری، رشوه خواری، هوس رانی‌، زنا با محارم
پاورپوینت زبان یازدهم در لا روچل متولد شد ، چند ماه پس از آنکه پدرش ژان دساگولیرس ، وزیر پروتستان ، توسط دولت فرانسه به عنوان هوگون تبعید شد. ژان پاورپوینت زبان یازدهم توسط اسقف هنری کامپتون از لندن به عنوان یک آنگلیکن منصوب شد و به گورنسی رسول شد. در همین حال ، این نوزاد در معبد پروتستان در لا روچل ، ژان تئوفیل دساگولیرس تعمید یافت ، [2] و او و مادرش پس از آن فرار کردند لغایت به ژان در گورنسی بپیوندند.
در سال 1692 ، خانواده به لندن نقل مکان کردند
سلام
میخوام محبت کنید این مطلب رو بخونید، چه اونایی که از متن های من (اسقف اعظم) بدتون میاد، چه خوش تون میاد، چه اون هایی که قبلاً درباره مطالبم نظر گذاشتید، چه نذاشتید، میخوام داستانی واقعی از زندگی خودم تعریف کنم و میخوام این بار در این مطلب منو راهنمایی کنید. ببخشید متن طولانیه ولی لطفاً کامل بخونید. 
ولی در این متن فقط سوال نکردم و داستان تعریف نکردم. این مطلب رو برای مادر و پدرهای الان، اونایی که می‌خوام در آینده بچه دار بشن مخصوصا مادر
تاریخچه  کلیسای جامع:
در 15 آگوست سال 1248 میلادی عملیات ساخت کلیسای جامع کلن (آلمانی: Kölner Dom، نام رسمی: Hohe Domkirche St. Peter und Maria) در کلن، توسط اسقف اعظم کنراد فون هوکستادن، آغاز شد. با این وجود موانع چندی نیز بر سر راه ساخت این کلیسا پدید آمدند و به همین دلیل تکمیل ساخت آن سال های زیادی به طول انجامید. سرانجام درهای کلیسا در سال 1880 میلادی به روی مؤمنان گشوده شد. در طی جنگ جهانی دوم آسیب های بسیاری به ساختمان بزرگترین کلیسای گوتیک اروپای شمالی وارد آمد
سلام
در ابتدا از همه ی کسانی که طی دیروز و امروز این جا اعصاب شون خورد شد عذرخواهی می کنم، اما این امکان وجود داشت که عصبانی نشید ! حالا عرض می کنم چطور ؛
یکی از اهداف خانواده برتر اینه که علاوه بر مشورت در مورد مشکلات کاربران، عقاید کاربران (در محدوده ای خاص) هم توسط دیگران نقد بشه. در پست هایی که دیروز از "اسقف اعظم" منتشر شد، ایشون اومدن عقیده شون رو مطرح کردند ، مثل کسی که میاد مشکلش رو مطرح میکنه . 
دیروز ایشون پست منتشر کردند، فردا و پس فردا
بسمه تعالیسالها پیش استادی در تهران داشتم که یک فرد تاثیر گذار در حوزه و یک مبلغ بین المللی شاخص بود. پستی در مورد حضور او در مادرید و تاثیر آن در عذرخواهی یکی از اسقف های مسیحی که رئیس 500 کلیسای مسیحی بود، را در وبلاگ خود، منتشر کردم. سالها بعد در قم چندسالی را در فقه و اصول شاگرد ایشان شدم. بیان ایشان و نبوغ علمی در تدریس فوق العاده بود. باز سالهایی گذشت تا چند روز پیش متوجه شدم، در انتخابات خبرگان تهران، نامزد شدند...الف: یک قاعده علمی داریم ک
ابراهیم (١٩٩٦-١٨٢١ ق م) نخستین پدرشاه یهود و پیامبر مورد احترام ادیان ابراهیمی
موسی (-١٤٠٧ ق م) پیامبر یهود
اخناتون (آمنحوتپ چهارم) (-١٣٣٥ ق م) فرعون مصر از دودمان هجدهم و مبلغ یکتاپرستی
زرتشت (٦٣٠-٥٥٣ ق م) فیلسوف و پیامبر ایرانی دین مزدیسنی
مهاویرا (٥٩٩-٥٢٧ ق م) بنیان‌گذار هندی آئین جاینیزم
لائوتسه (٦٠١-٥٣١ ق م) فیلسوف چینی و بنیان‌گذار تائوئیسم
بودا (٥٦٣-٤٨٣ ق م) فیلسوف هندی و بنیان‌‌گذار دین بودایی
کنفوسیوس (٥٥١-٤٧٩ ق م) فیلسوف چینی
سقراط
بنایی به قدمت تاریخ ادیان
مسجد ایا صوفیه (Hagia Sophia) یکی از زیبا‌ترین و مجلل‌ترین بنا‌های تاریخی شهر استانبول (Istanbul) است که هر ساله گردشگران بسیار زیادی را از سراسر کره خاکی به خود جذب کرده است. این بنا که از قدمت بسیار زیادی برخوردار است و سبک هنرمندانه معماری آن در جهان همتا ندارد و در گذشته محل کلیسای مسیحیت شرق بوده است. این ساختمان در دوره امپراتوری بیزانس به دستور ژوستینین یکم در سال 532 ساخت شد و پنج سال بعد برای بازسازی با هزینه‌های بسی
آمریکا رو در نظر بگیرچشم باز بکنی ببینی همه مسلمانند و صدای اذان در سراسر کشور طنین اندازاروپا رو در نظر بگیرببینی انگلیس و فرانسه و آلمانش صف بستند برا نماز جماعتاز طرفی عربستان سنی رو در نظر بگیرچشم باز کنی ببینی همه شیعه اند و زیر علم اهل بیت(ع)مصر و مالزی و بقیه کشورها هم بهکذاتصورشم شیرینهولی این نیست که ناممکن باشهیا مربوط به زمان ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه و تشکیل حکومت واحد جهانی باشهآیه ای تو قرآن هست که اگه همین امروز بدرس
مبانی نظری و پیشینه شبکه های اجتماعی مجازی و هویت جمعی مبانی نظری و پیشینه شبکه های اجتماعی مجازی و هویت جمعی

دسته بندی
علوم اجتماعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
124 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
28

بصورت فایل ورد
همراه با منابع
2-1- پیشینه تحقیق................................................11
2-1- 1-مطالعات انجام شده داخلی..................................11
2-1-2- مطالعات انجام شده خارجی............................14
2-1- 3-جمع بندی پیشینه تحقیق..................................17
2-2- مبانی نظری.............................................18
طلبه‌ی دوره‌گرد یا 'واگانت' یک روحانی یا طلبه بود در حال گشت و گذار ، که آواز می خواند و قصه تعریف می‌کرد ، کشیش فراری یا طلبه‌ای که تحصیل را کنار گذاشته و یک بی‌طبقه و یک بوهمی است . او فرآورده‌ی همان تحول اقتصادی و نشانه‌ی همان جنبش اجتماعی است که بورژوازی شهری و شهسوار حرفه‌ای را ایجاد کرده است . ولی او دیگر علائم برجسته‌ی ناآرامی اجتماعی روشنفکر معاصر را بروز می‌دهد ؛ او به کلیسا یا طبقه‌ی ممتاز یکسره بی‌اعتنا است ؛ عاصی و افسار گسی
در این مطلب، به بهترین فیلم های سال ۲۰۱۹ نگاهی می اندازیم.
اولین فیلم لیست به فیلمی اختصاص دارد که گفته میشود پرسودترین فیلم تاریخ سینماست که برمبنای یک شخصیت کامیک ساخته شده است.
۱. Joker
جوکر، یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر تریلر روان شناختی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی تاد فلیپس است. فیلمنامه این فیلم توسط خود فیلیپس با همراهی اسکات سیلور برپایه شخصیت ابرشرور جوکر از دی سی کامیکس نوشته شده است. واکین فینیکس نقش جوکر را در این فی
روز قانون اساسی در پرنس نشین آندروا برابر با سالروز برگزاری همه پرسی قانون اساسی 14 مارس 1993 [23 اسفند 1371] و تعطیل رسمی است؛ پرنس نشین آندورا کشور کوچک و مستقلی است که در کوه‌های پیرنه، میان دو کشور فرانسه و اسپانیا قراردارد. در سالروز تصویب قانون اساسی، بیشتر کسب و کارها بسته هستند و برنامه های فرهنگی سازمان یافته در سراسر کشور، شامل نمایش آتش بازی و جشن های دیگر در آخرین لحظات روز در پایتخت برگزار می گردد. در این سال(1371) همچنین حاکمیت آندورا
نان مقدس،شیرینی مقدس،شراب مقدس،آب مقدس و یا نوشتن نامه ودرخواست و قرار دادن آن در لای دیوار مقدس در بیت الاقصی (دیوار قبه ) توسط مسیحیان و یهودیان و یا تعمید با آب مقدس برای پاک شدن ،زنجیر زدن توسط بعضی از مسیحیان در عید پاک برای مصائب عیسی مسیح ع ،اعتراف در برابر مجمسه عیسی مسیح ع ،یا تثلیث ،نصب صلیب و یا آویزان کردن آن در گردن ،یا تسبیح آن و یا زاتو زدن در برابر مجسمه مسیح ع یا با مجمسه او حرف زدن،حمل مجسمه او در هر سال در اروپا و آمریکای لاتی

شهرهای پرتغال
بسیاری از افرادی که به دنبال اقامت در پرتغال و یا زندگی در پرتغال هستند در اولین اقدام خود به دنبال شناسایی بهترین مقصد برای زندگی در پرتغال هستند. شهرهای پرتغال تنوع زیادی دارند و هر کدام از دیدگاهی مورد توجه مردم و گردشگران و یا علاقمندان به اقامت در پرتغال هستند.
شاید در بین شهرهای پرتغال نام لیسبون و یا پورتو را زیاد شنیده باشید. لیسبون که به شهر هفت تپه پرتغال شهرت دارد، پایتخت پرتغال و بزرگترین شهر پرتغال است و پورتو ن
تمشک

نام علمی تمشک Rubus fruticus و متعلق به خانواده ی گلسرخیان است. قدمت این گیاه، به دوران پیش از تاریخ برمی گردد و اعتقاد بر این است که نخستین بار، در مناطقی از شرق آسیا رشدکرده است. شواهد باستان شناسی نشان می دهد که ساکنان غارهای پارینه سنگی، تمشک می خوردند و در دوران های مختلف بخشی از رژیم غذایی انسان بوده است.  احتمال می رود این گیاه، را مهاجران یا حیوانات به نقاط مختلف دنیا منتقل کرده باشند. براساس مستنداتی که پالادیوس (نخستین اسقف مسیح
زاگرب کرواسی
زاگرب پایتخت و بزرگترین شهر کرواسی است.
این شهر در شمال غربی کرواسی و امتداد رود ساوا(Sava) در دامنه های جنوبی کوهستان مدونیچا (Medvednica mountain) واقع شده است.
این شهر در ارتفاع 122 متری (400 فوت) بالاتر از سطح دریا قرار دارد. جمعیت آن نیز بر اساس آمار سال  2018 میلادی 809،932 نفر بوده که تقریبا یک چهارم جمعیت کل کرواسی را تشکیل می دهد.
این شهر دارای تاریخی غنی است که به دوره رومی ها برمی گردد. قدیمی ترین بخش مسکونی این شهر در مجاورت Roman Andautonia قدیم و
 قبل شروع مبحث از مثالی چون فیلم حضور( being there) نوشته ی یرژی کوشینسکی شروع می کنم.
چَنس، باغبانی فاقد هویت و شناسایی، است که هرگز پایش را از خانه‌ای که در آن
باغبانی می‌کرده‌است بیرون نگذاشته و دنیای خارج برای او تنها از دریچه تلویزیون معنا دارد. بعد از مرگ صاحبخانه،
چَنس به اجبار از خانه بیرون می‌رود. رفتار٬ گفتار٬ راه
رفتن٬ خوردن٬ و
نگاه کردن وی رونوشتی است از آنچه که در آدم های تلویزیون می بیند. پس از مرگ صاحب
خانه٬ بازماندگان٬ وی
را با ی
نحوه حفظ کرن بریکرن بری فقط چند فصل در تعطیلات زمستانی است ، اما دلیلی برای لذت بردن از آنها در طول سال وجود ندارد. علاوه بر سس ها و شربت های زغال اخته ، آنها در کلوچه ها ، پنکیک ها ، خشک شده برای میان وعده یا پوره شدن در سس سالاد فوق العاده هستند. در اینجا روش های مورد علاقه من برای حفظ زغال اخته وجود دارد.    01 از 06    سس آلبالو سبوس دار را با سیب و پرتقال مخلوط کنید    یک کاسه زغال اخته    صنوبر / لدا مریدیت    این سس کرن بری مورد علاقه من ا
"صندلی ها" نماد شرایط غمبار زندگی انسانی، نمایش عدم امکان تفهیم خود به وسیله ی زبان و همچنین نمادی است از لزوم امید و انتظار برای نوع بشر. این نمایش‌نامه همانطور که یونسکو در زیر عنوان آن نوشته است، یک "فارث تراژیک" است که به گفته ی #کلود_آباستادو "در دو نهایت خنده و وحشت با تکنیک و سبک خاصش اعجاب آور است" . یونسکو خودش تایید کرده است که انتظار، در تئاترش دلیلی برای زیستن است. در بیشتر نمایش نامه های یونسکو، مسئله ی انتظار یا بهتر بگوئیم امید، ح
کلیسای جامع میلان جایگاه اسقف اعظم میلان است. سبک معروف گوتیک در
این بنا و دکوراسیون آن بیشتر یادآور سبک های فرانسوی است تا سبک
ایتالیایی. بنیان گذار این سبک؛ اسقف اعظم آنتنیو سشلزو در سال ۱۳۸۶ بود.
زمان شروع کار همزمان با رخدادهای تاریخی بسیاری بود که از جمله می توان به
تخت نشینی گایان گازلو ویسکانتی را نام برد. این بنا برنده یکی از
بزرگترین جایزه های نوبل شد.
ساخت کلیسای جامع میلان در سال ۱۳۸۶ در محل کلیساهای باستانی و ویران
قبلی شروع ش
کازیمیر سوم بزرگ (١٣١٠-١٣٧٠ م) پادشاه لهستان، ١٣٣٣-١٣٧٠ م
مری دوم ١٦٦٢-١٦٩٤ م ملکۀ انگلستان، ١٦٨٩-١٦٩٤ م
کارل فردریش گاوس ١٧٧٧-١٨٥٥ م بزرگترین ریاضی‌دان آلمانی
توفیق پاشا ١٨٥٢-١٨٩٢ م خدیو مصر، ١٨٧٩-١٨٩٢ م
یوآخیم فون ریبنتروپ ١٨٩٣-١٩٤٦ م وزیر امور خارجۀ رایش سوم آلمان
ایو آردن ١٩٠٨-١٩٩٠ م بازیگر آمریکایی
رهی معیری (محمدحسن معیری) (١٩٠٩-١٩٦٨ م) شاعر، ترانه‌سرا و موسیقی‌دان ایرانی
جولیانا ١٩٠٩-٢٠٠٤ م ملکۀ هلند، ١٩٤٨-١٩٨٠ م
کلود شانون ١٩١
برای بهترین تورهای استانبول به بهترین و قابل اطمینان ترین آژانس مسافرتی در ترکیه خوش آمدید! ما آ فر استانبول را منحصر به فرد تور ترکیه تخصیص داده ایم ،ما بهترین خدمات را ارائه می دهند تا ازاقامت دراین  کشورمان لذت ببرید.
در طول تورهای ویژه توراستانبول ارزان، یکی از راهنماهای تور حرفه ای ما، در اختیارشما قرار خواهد گرفت تا بهترین مکانهای استانبول را به شما نشان دهیم ، مطالعه بیشتر در مشاهده لیست قیمت و جزئیات کامل

آیا می توانم زمان خرو
به بهانه رمز گشایی از مونالیزا اثر مرموزترین نقاش دنیا           
بیشتر شخصیت‌های اصلی تابلوهایداوینچی مربوط به زنان است که شباهت‌های خاصی بین صورت زنان در بین تابلوهای داوینچی وجود دارد، نقطه‌ی کانونی این شباهت‌ها به طور خاصی لبها و گونه‌های این زنان است، حتی چشم‌ها نیز بیشتر به صورت رو به پایین کشیده شده و نگاه بیننده را از چشم به لب هدایت می‌کند.
هنگامی ‌که تکه‌های پازل را در کنار هم قرار می‌دهیم جرقه‌هایی در ذهنمان ایجاد می‌شود
شهر استراسبورگ
استراسبورگ با کلیساهای جامع سر به فلک کشیده، خانه‌های برگر وسوسه‌انگیز و ساختمان‌های مجلل لویی پانزدهم، شخصیتی قدیمی و کهن دارد.
خیابان‌های ظریف سنگفرش شده و کانال‌های آبیِ خوش‌منظر محله‌های قدیمی (در گراند ایل) بازدیدکنندگان را به اکتشاف شهر دعوت می‌کنند. به لطف موقعیت سودمند این شهر فرانسوی در تقاطع مسیرهای مهم رفت‌وآمد و تجارت در منطقه رودخانه راین، استراسبورگ در طی ۲۰۰۰ سال تاریخش به کامیابی و موفقیت‌های زیادی
چه کسی مارتین لوتر بود؟مارتین لوتر راهب آلمانی بود که اصلاحات پروتستان را در قرن شانزدهم آغاز کرد و به یکی از چهره های تأثیرگذار و بحث برانگیز در تاریخ مسیحی تبدیل شد.
لوتر برخی از اصول اساسی کاتولیسم روم را زیر سوال برد ، و پیروان او به زودی از کلیسای کاتولیک روم جدا شدند تا سنت پروتستان را آغاز کنند. اقدامات او اصلاحات عظیمی را در کلیسا انجام داد.
یک متکلم برجسته ، تمایل لوتر به مردم برای احساس نزدیکی بیشتر با خدا باعث شد وی کتاب مقدس را به
١. در جستجوی زمان از دست رفته (مارسل پروست)
٢. برادران کارامازوف (فیودور داستایوسکی)
٣. کوه جادو (توماس مان)
٤. سفرای کبار (هنری جیمز)
٥. دون کیشوت (میگل د سروانتس)
٦. موبی دیک (هرمن ملویل)
٧. ابشالوم، ابشالوم! (ویلیام فاکنر)
٨. جنگ و صلح (لئو تولستوی)
٩. تام جونز (هنری فیلدینگ)
١٠. ماجراهای هاکلبری‌فین (مارک تواین)
١١. صد سال تنهایی (گابریل گارسیا مارکز)
١٢. بال‌های کبوتر (هنری جیمز)
١٣. جنایت و مکافات (فیودور داستایوسکی)
١٤. آرزوهای بزرگ (چارلز د
ارمنستان کشوری زیبا و پر جاذبه در همسایگی شمال غربی ماست که به دلیل هم مرزی، مقصد شمار زیادی از گردشگران کشورمان در تعطیلات خواهد بود. شاید شنیده باشید که یکی از اصلی ترین جاذبه های این کشور، صومعه ها و کلیساهای تاریخی و منحصر به فردش هستند. در این میان صومعه تاتو یکی از محبوب ترین جاذبه ها و مهم ترین صومعه های کشور ارمنستان است. که با قرار گرفتن در دل طبیعتی دوست داشتنی، اتمسفر خاص و جاذبه دلربایی دارد. در این مطلب می‌خواهیم شما را به میان
نایاب ترن شعر کارو کفر نامه

کفر نامهشبی در حال مستی تکیه بر جای خدا کردم

در آن یک شب خدایی من عجایب کارها کردم

جهان را روی هم کوبیدم از نو ساختم گیتی

ز خاک عالم کهنه جهانی نو بنا کردم

کشیدم بر زمین از عرش، دنیادار سابق را

سخن واضح تر و بهتر بگویم کودتا کردم

خدا را بنده خود کرده خود گشتم خدای او

خدایی با تسلط هم به ارض و هم سما کردم

میان آب شستم سهر به سهر برنامه پیشین

هر آن چیزی که از اول بود نابود و فنا کردم

نمودم هم بهشت و هم جهنم هردو را م
رواج حجاب در بین زنان قوم یهود، مطلبی نیست که کسی بتواند آن را مورد انکار یا تردید خود قرار دهد. مورخان، نه تنها از مرسوم بودن حجاب در بین زنان یهود سخن گفته‌اند، بلکه به افراط ها و سخت‌گیری‌های بی شمار آنان نیز در این زمینه تصریح کرده‌اند. در کتاب حجاب در اسلام آمده است: «گر چه پوشش در بین عرب مرسوم نبود و اسلام آن را به وجود آورد ولی در ملل غیر عرب، به شدیدترین شکل، رواج داشت. در ایران و در بین یهود و مللی که از فکر یهود پیروی می‌کردند، حجا
سلام خدمت همه
شاید از عنوان این مطلب این طور برداشت کرده باشید که منظورم اینه که آدم یک دنده و لجبازی باشید و فقط فکر کنید خودتون درست میگید و به حرف ها و نصحیت های دیگران گوش نکنید اما نه، به نصیحت های بد گوش نکنید الان میگم منظورم چیه؛
من یک دوستی داشتم که چند سال پیش وقتی حدودا بیست و پنج سالش بود و دلار چهار هزار تومان و ... ، گفت که من میخوام در سن حدود بیست و نه سالگی ازدواج بکنم و میخوام پس انداز بکنم و ... فعلا فکر میکنم زوده و خیلی هم نیاز ب
انسان‌ها در ٩٩ درصد از تاریخ‌شان، شکارگر و گردآورنده‌ی غذا بوده‌اند!
انسان‌ها در ١٠٠ سال گذشته ٥٠ درصد سنگین‌وزن‌تر و چهار اینچ قدبلندتر از گذشته شده‌اند! 
در ٥٠٠٠ سال تاریخ بشر، تنها یک بیماری ریشه‌کن شده و آن‌هم آبله است!
وقتی کریستف کلمب قاره‌ی آمریکا را کشف کرد، این قاره دارای ٩٠میلیون نفر سکنه بود یعنی یک‌سوم جمعیت جهان را در خود جای داده بود!
لیف اریکسون، نخستین اروپایی بود که بر خشکی آمریکای شمالی قدم گذاشت، تقریباً ٥٠٠ سا
بیژن عبدالکریمی می‌نویسد:
«به
اعتقاد من، روحانیت کنونی ما در اکثر قریب به اتفاق جوامع مسلمان به اسوه‌ای چون
امام موسی صدر شدیداً نیازمند است؛ در غیر این صورت، شأن و اعتبار خود را در جهان
معاصر از کف خواهد داد و دچار شکست و خسران عظیمی تاریخی خواهد شد و به همان مسیری
سوق خواهد یافت که نهاد روحانیت در عالم مسیحیت طی کرد و در نهایت در حاشیه تاریخ
قرار گرفت.» (عبدالکریمی، ۱۳۹۷: ۱۲۳ ــ ۱۲۴)
«دین
امام موسی صدر دینی باز و پویا و نه دینی بسته و ایستاس
بی‌توجهی به ترکش‌های یک فیلم
نویسنده: محمدرضا چاوشی
در این مطلب ممکن است سؤالاتی مطرح شود که پاسخ آن‌ها در متن نیست. هدف از طرح این پرسش‌ها تفکر و تأمل پیرامون آن و ترغیب خواننده به یافتن پاسخ آن‌هاست. همین ابتدای کار ممکن است عده‌ای «بامب‌شل» را یک فیلم فمینیستی بدانند. اما فمینیسم دقیقا به چه معناست و آیا هر چیزی که برچسب فمینیستی به خود بگیرد بد یا خوب می‌شود؟ من قصد ندارم از این زوایا به این فیلم بپردازم چون فکر می‌کنم این تقلیل داد
زنده: با حاشیه‌های مهمترین بازی فوتبال جهان
این مهمترین مسابقه فوتبال دنیاست؛ یک ال کلاسیکوی جدید که در جغرافیایی متفاوت شکل گرفته است. نبرد بهترین مربی ها و احتمالا بهترین تیم های جهان: لیورپول-منچستر سیتی.
به گزارش" ورزش سه"، تا ساعت 20 که به تماشای این مسابقه خواهیم نشست، اخبار و نکات جالب، توییت ها و تصاویر مربوط به این مسابقه بزرگ و جذاب را با هم مرور می کنیم. این پست لحظه به لحظه به روزرسانی می شود تا شما بدون ویزا در آنفیلد باشید، جایی
تور ارمنستان رو از توریاب بخر و اگه قیمت تور ارمنستان رو دیدی تعجب نکن که چرا انقدر نرخ پایین هست؛ مهم‌ترین علت پایین بودن قیمت تورارمنستان کایت، بی‌واسطه بودنش هست و پرواز چاتری که به ارمنستان داریم. ما تا ارمنستان باهات هستیم و به فرودگاه که رسیدی.به استقبالت میایم و با ترانسفر ویژه به هتل درجه یک چهار ستاره یا پنج ستاره می‌ریم. برای رزرو تور ارمنستان به سایت کایتکه اومدی به قسمت تور در بالای صفحه برو و تور ارمنستان رو انتخاب کن و آما
انجمن رهپویان هدایت: از جمله مسائلی که راست مسیحی
(اوانجلیست) دائما درباره آن هشدار می‌دهد، خطری است که جهان مسیحیت و رستگاری را
تهدید می‌کند و از دیدگاه آنها این خطر همان اسلام است. بدین جهت آنها در برابر
اسلام و کشورهای اسلامی موضع‌گیری می‌کنند، حال این موضع‌گیری یا مستقیم است و یا
تلویحی به آن اشاره می‌کند.

پیروان فرقه انجیلی که در واقع جریان اصلی نهضت راست مسیحی را
تشکیل می دهند بر این باورند که اسلام و مسیحیت نقاط اشتراک بسیار اندک
البته آنچه در پشت دیوارهای واتیکان هنگام یک کنفرانس اتفاق می افتد ، یعنی انتخاب پاپ جدید ، قابل خواندن است. اما وقتی کاردینال های منتخب در سیستین چپل به پای صندوق های رأی می روند و از بین آنها یکی را به عنوان نماینده جدید خدای خود در روی زمین انتخاب می کنند ، دوربین ها کاملاً ممنوع است. فرناندو میایرلز ، کارگردان " شهر خدا "  ما را در فیلم Netflix " دو پاپ" می بردوی گفت: "با پشت صحنه های برابر با دو چنین رویداد مهم امنیتی - نتیجه نهایی سال 2005 ، هنگامی

باسمه تعالیچلچراغمهاجرت قصیده ۱
ای جوانان بر شما گویم یکی حرف حساباز خدا خواهم که باشد بر شما فصل الخطاب
ای عزیزانم ! سخن در مورد هجرت بُوَدکو رقابت گشته در این دوره بر پیر و شباب
نیست کار و نیست شغل و زندگی مشکل شدهنیست هجرت چاره ساز ومشکلات است و عذاب
عزت ما در وطن باشد نه در دستان غیربرده می خواهند ما را، بهر اهداف خراب
دین ما ، آیین ما،فرهنگ بی همتای ماستحاوی افکار پویا باشد و اسرار ناب
دین ما تبیین کند احکام حق را بر بشرتا نیفتد در خطا و

آخرین اخبار ایران و جهان 

سقوط پهپاد رژیم‌ صهیونیستی در غزه

» خبرگزاری مهر ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۴:۰۰:۰۰

» چک‌های برگشتی داروخانه‌ها در ۲ ماه کرونایی

» رای مشروح کمیته استیناف در خصوص تیم‌های سپاهان و پرسپولیس رسما اعلام شد

» دعا و اعمال شب و روز چهارم ماه رمضان

» معترضان لبنانی علیه سیاست‌های مالی و پولی تظاهرات کردند

» بیانیه باشگاه استقلال درخصوص حاشیه‌های اخیر/عکس

» برتری انتخاباتی بایدن در برابر ترامپ به ۶ درصد رسید

» ما

این کتاب چهار بخش داره  
بخش اول : پاسخ به جای واکنش   بخش دوم : حرف های گفتنی ، حرف های نگفتنی
بخش سوم: تبدیل تضاد به تعاون     بخش چهارم: دریافت بیشتر خواسته نیاز، حق
و 30 موضوع در چهار بخش کتاب وجود دارد .
قسمت هایی از کتاب
بخش اول  
1. غلبه بر درماندگی 
خشم و عصبانیت را به همدلی تبدیل کن.
بشر هرچه بیشتر بداند ، بیشتر عفو می کند . کنفوسیوس فیلسوف چینی
افراد ناتوان هرگز نمی توانند عفو کنند عفو و بخشش خصلت افراد قوی و تواناست مهاتما گاندی

اگر صدق

٦٠٠٠ ق م: آغاز کشاورزی در فرانسه
حدود ٤٥٠٠ ق م: برپایی بناهای خرسنگی در فرانسه
٢٠٠٠ ق م: آغاز استفاده از برنز در فرانسه
٩٠٠ ق م: آغاز مهاجرت مردمان سلت به فرانسه
٦٠٠ ق م: تأسیس شهر مارسی به‌‌‌دست یونانیان
١٢١ ق م: تصرف سرزمین پروونس در جنوب فرانسه به‌دست رومی‌‌ها
٥٨ ق م: آغاز تصرف باقی مناطق فرانسه (گل) توسط ژولیوس سزار
٥٢ ق م: سرکوب شورشی علیه رومی‌ها در فرانسه
٤٨ م: گل‌ها (فرانسویان) اجازه یافتند تا سناتورهایی در سنای روم داشته باشند
٢

احتمالا وقتی در تک جین آستین سرچ می کنید، به اطلاعات یکسانی می رسید. اطلاعاتی که در همگی صفحات وب، تکرار شده اند. ولی واقعا علت محبوبیت جین آستین و حضور بی وفقه او هنگام دو قرن اخیر، در بازار پراکندن چیست؟ با این پرونده همراه باشید تا با زیروبم عمر و آثار جین آستین آشنا شوید. حتما بخوانید:شناساندن تاریخ غلبه یک زن؛ راهنمای زنان برای داشتن زندگی ایده آلکتاب برگ ریزان فصل آخر سال است؛ روایت زنانگی ها و دغدغه های سه زنکتاب دروغ های کوچک بزرگ؛
دیدنی های دار السلام تانزانیا
دارالسلام که پایتخت سابق تانزانیا به شمار می‌رفت، امروزه یک شهر شلوغ با جاذبه‌های طبیعی-فرهنگی متعدد است

معمولاً کسانی که عاشق ساحل و دریا هستند از زیبایی‌های طبیعی این شهر لذت فراوان خواهند برد.یکی از شلوغ‌ترین بندرهای آفریقای شرقی، بزرگ‌ترین شهر تانزانیا و مرکز تجاری آن یعنی دارالسلام است. معنای این اسم در زبان عربی «لنگرگاه صلح» بوده و شاید بیشتر به وضعیت گذشته آن که یک دهکده ماهیگیری آرام بود پیوند

شاید کولوسئوم خاطره خوبی از خود بین مردم به جای نگذاشته باشد، اما امروز به عنوان  یک جاذبه بی نظیر گردشگری در رم شناخته می‌شود.
بی‌شک کولوسئوم (Colosseum) در شهر رم که تاریخ بنای آن به قرن اول میلادی می‌رسد از لحاظ معماری نقطه‌ی عطفی در تاریخ امپراطوری روم در کشور ایتالیا محسوب می‌شود. جایی که بیشتر مردم از تمام نقاط رم یا همه ایتالیا و یا حتی کل جهان می‌آمدند تا شاهد نبرد دو گلادیاتور پرقدرت با یکدیگر یا با حیوانات درنده و یا برده‌ ها با ی

نقد و بررسی روز روزی روزگاری در هالیوود
کوئنتین تارانتینو با فیلم جدید خود که بازیگرانی همچون برد پیت، آل پاچینو، مارگو رابی، مارگارت کوالی و صد البته لئوناردو دی‌کاپریو دارد، در قالب اثری شخصی شهر و زمانه‌ای ارزشمند برای خود را به مخاطب معرفی می‌کند.

برای یکی از معدود کارگردان‌های زنده‌ی دنیا که همزمان نخل طلای جشنواره کن، جایزه‌ی گلدن گلوب و مجسمه‌ی طلایی اسکار را به دست آورده است و میان مخاطبان هم جامعه‌ی مشخص و در نوع خود گ
اساس دیگر دوستی مؤثر ایده ای بسیار ساده است: باید بیشترین کار نیکی را که می توانیم انجام دهیم. پیروی از قواعد معمول مانند دزدی نکردن، خیانت نکردن، آسیب ترساندن، و نکشتن کافی نیست؛ یا کلا کافی نیست یا لااقل برای آن ها که زندگی مادی راحتی دارند و می توانند تغذیه و مسکن و پوشاک خود و خانواده شان را فراهم کنند و در نهایت پول و وقت اضافی خواهند داشت کافی نیست. زندگی ای که حداقل های اخلاقی را رعایت می کند مستلزم استفاده از قسمت بزرگی از منابع اضافه
از جمله سری های جذاب جذاب دیزنی + ، WandaVision است که توسط جک شفر (کاپیتان مارول) به نمایش در می آید و حضور مجدد اسکارلت جادوگر (الیزابت اولسن) و ویژن (پل بتانی) را به نمایش خواهد گذاشت. پس از تجسس ، دوست پسر ربات مورد علاقه همه ، آخرین باری که او را دیدیم ، در اوج انتقام جویان Avengers: Infinity War ، تازه مرده بود. در حالی که دقیقاً مشخص نیست که چگونه اندیشه Avenging باعث بازگشت او می شود ، چند خرده نان وجود دارد که می توانیم از آنها پیروی کنیم که سرنخی به ما می دهند
نام ،لقب و کنیه امام :
نام مبارک ایشان علی و کنیه آن حضرت ابوالحسن و مشهورترین لقب ایشان “رضا” به معنای “خشنودی” می‌باشد. امام محمدتقی علیه‌السلام امام نهم و فرزند ایشان سبب نامیده شدن آن حضرت به این لقب را اینگونه نقل می‌فرمایند :” خداوند او را رضا لقب نهاد زیرا خداوند در آسمان و رسول خدا و ائمه اطهار در زمین از او خشنود بوده‌اند و ایشان را برای امامت پسندیده اند و همینطور ( به خاطر خلق و خوی نیکوی امام ) هم دوستان و نزدیکان و هم دشمنان از

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها